Dariusz Łojek – Dyr. ds. Administracyjno-Finansowych

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Doświadczenia inżynierskie zdobywał prowadząc zarówno własne spółki, jak i pracując u największych generalnych wykonawców w Polsce, takich jak Warbud, Mostostalu Warszawa czy JPContracting. 

W LeanCon zarządza sprawami administracyjno-finansowymi.

Jest miłośnikiem narciarstwa, motorowodniactwa oraz gór Izerskich.

Zbigniew Bryczek  –  Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, od 18 lat związanym z branżą budowlaną. 

Pierwsze szlify zdobywał pracując jako inżynier Warbud S.A. Swoje doświadczenie zawodowe zbierał pracując w takich spółkach jak KARMAR S.A.  oraz APM Konstrukcje. Od 1 stycznia 2021 roku jest Dyrektorem ds. Realizacji Inwestycji w LeanCon.

Uprawia pieszą turystykę górską i jest zafascynowany kulturą oraz dziedzictwem wikingów.

Mateusz Marszałek – Kierownik Budowy

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej od początku swojej kariery zawodowej związanym z branżą budowlaną. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej: od majstra przez kierownika robót po kierownika projektu. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował w takich spółkach jak Włodarzewska S.A., APM Konstrukcje czy Dekpol S.A.

Jest pasjonatem wszelkiego sportu, a do jego ulubionych dyscyplin należy piłka nożna.

Michał Kossowski – Kierownik Budowy

Absolwent wydziału budownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Swoje pierwsze kroki kariery zawodowej stawiał w trakcie studiów. Jest związany głównie z budownictwem mieszkaniowym. Nadzorował realizację zarówno wielorodzinnych budynków mieszkaniowych na warszawskiej Woli, jak i prestiżowych apartamentów na warszawskim Mokotowie czy jednorodzinnych domów w podwarszawskich miejscowościach. Swoją karierę zawodową rozpoczynał pracując jako majster w spółce NOVUM, by obecnie kierować robotami w LeanCon.

W wolnych chwilach układa puzzle. Interesuje się również motoryzacją oraz majsterkowaniem.

Dawid Pietrzak – Kierownik Budowy

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji w Warszawskiej Akademii Technicznej oraz Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich spółkach jak KARMAR S.A. czy APM Konstrukcje.

Do zespołu LeanCon dołączył w kwietniu 2018 r.

Jest pasjonatem pływania oraz turystyki górskiej.