Artur Soczewica – Prezes Zarządu

Od 1995 roku związany z branżą budowlaną. W latach 2018 -2022 był Dyrektorem Produkcji i Członkiem Zarządu w FUNDAMENTAL GROUP S.A. oraz Dwell Well Construction S.A., Wcześniej, od 2012 do 2018 roku, był Dyrektorem Oddziału Centralnego w Mostostal Warszawa S.A. W 2015 r. został powołany na Członka Zespołu Doradców Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej.

Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Inżynierii Środowiska oraz Zarządzanie Projektami na Politechnice Warszawskiej. Jest absolwentem School of Executive Education EM LYON & Cranfield University.

W wolnym czasie oddaje się pasji muzycznej, jeździ motocyklem i uprawia wysokogórską turystykę pieszą oraz narciarstwo skiturowe.

Tomasz Dąbrowa – Wiceprezes Zarządu

W czerwcu 2017 roku został powołany do Zarządu spółki Leancon, w której pełni rolę Wiceprezesa. Z branżą budowlaną jest związany od ponad 20 lat. Pracował na wszystkich szczeblach kariery zawodowej w największych firmach wykonawczych i deweloperskich – m.in. w  Warbud S.A., Karmar S.A. czy Robyg S.A.

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Pasjonat historii średniowiecznej oraz turystyki pieszej, zwłaszcza po terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Bogumił Martysz – Dyr. ds. Administracyjno-Finansowych

Ukończył Ekonomię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Controling na Uniwersytecie Gdańskim.

Doświadczenie zawodowe zdobył rozliczając kontrakty budowlane począwszy od stanowiska księgowego przez specjalistę i kontrolera po kierownika finansowego. Pracował dla takich spółek jak PRDM S.A. Słupca, Menard Polska Sp. z o.o., Strabag Sp. z o.o. i Trakcja S.A. Był członkiem zespołu przeprowadzającego największą w ostatnich latach restrukturyzację finansową spółki giełdowej (Trakcja S.A.).

W LeanCon zarządza sprawami administracyjno – finansowymi.

Miłośnik strzelectwa i survivalu.

Arkadiusz Suwała – Kierownik Budowy

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury na Politechnice Świętokrzyskiej. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako inżynier w kieleckiej firmie KomplexBud. Następnie pracował w SPS Construction gdzie jako inżynier budowy, a później kierownik robót nadzorował takie prestiżowe inwestycje jak XIX Dzielnica i Port Praski. W firmie LeanCon z powodzeniem realizuje swoje zdania od 2021.

Zagorzały kibic kieleckiej drużyny futbolowej. Pasjonat techniki oraz nowoczesnych technologii w inżynierii lądowej.

Dawid Pietrzak – Kierownik Budowy

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji w Warszawskiej Akademii Technicznej oraz Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich spółkach jak KARMAR S.A. czy APM Konstrukcje.

Do zespołu LeanCon dołączył w kwietniu 2018 r.

Jest pasjonatem pływania oraz turystyki górskiej.

Paweł Kamiński – Kierownik Budowy

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Swoją wiedzę i umiejętności szlifował na różnych szczeblach kariery od praktykanta do kierownika budowy. Doświadczenie zawodowe zdobył w KARMAR S.A. W trakcie prowadzenia prac współpracował z największymi inwestorami takimi jak MARVIPOL czy RONSON.

Uwielbia i czynnie uprawia sporty wodne. Wolne chwile poświęca swej pasji do fantastyki oraz gier planszowych.